Agata
Raczek
Office Manager

Jestem specjalistką w zarządzaniu administracyjnym, posiadającą umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły przyczyniające się do sprawnego funkcjonowania naszej kancelarii.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży, które pozwoliło mi zdobyć szerokie umiejętności oraz głęboką wiedzę w zakresie zarządzania biurem, organizacji pracy i wsparcia administracyjnego. Moim celem jest wspieranie działalności kancelarii poprzez efektywne zarządzanie codziennymi obowiązkami biurowymi oraz dbanie o płynny przebieg pracy.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch córek. W wolnym czasie oddaję się swojej pasji, którą jest system ćwiczeń stworzony przez Josepha Pilatesa, inaczej nazywany też kontrologią. Specjalizuję się w klasycznym pilatesie i jestem certyfikowanym nauczycielem tej metody z wykorzystaniem oryginalnego sprzętu do ćwiczeń.We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.