Prawo pracy
Doradztwo w zakresie prawa pracy
Przedsiębiorcy każdego dnia zmagają się z szeregiem problemów z obszaru prawa pracy. Wymagają one odpowiedniej reakcji. Wychodzimy temu naprzeciw i oferujemy stałe doradztwo w zakresie prawa pracy oraz pomoc doraźną w kwestiach wymagających fachowej analizy.


W sferze zatrudnienia pracodawcy muszą mierzyć się nie tylko z kwestią urlopów, wynagrodzeń czy zwolnień. Prawo pracy to także organizacja bezpiecznych warunków pracy, wypadki przy pracy oraz współpraca ze związkami zawodowymi. Doświadczenia zebrane w obsłudze podmiotów zatrudniających od kilku do nawet kilku tysięcy pracowników pozwalają nam na szybkie i efektywne współdziałanie z naszymi Klientami w kwestiach pracowniczych.

  • Świadczymy usługi z zakresu bieżącego doradztwa w zakresie prawa pracy.
  • Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne w sprawach związanych z wypadkami przy pracy, w tym wsparcie zespołów powypadkowych oraz ocenę odpowiedzialności i ryzyka dla pracodawcy.
  • Doradzamy i reprezentujemy pracodawców w relacjach i ewentualnych sporach ze związkami zawodowymi.
  • Reprezentujemy pracodawców i pracowników w sporach z zakresu prawa pracy przed sądami pracy oraz organami inspekcji pracy.
  • Wspieramy przedsiębiorców w postępowaniach kontrolnych organów inspekcji pracy.


We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.