Bartłomiej
Irlik
Partner / Radca prawny

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie ochrony środowiska. Moją domeną są  prawne aspekty procedury oceny oddziaływania na środowisko oraz postępowania dotyczące tzw. decyzji środowiskowych.Wspieram przedsiębiorców w zakresie spełniania wymogów prawa ochrony środowiska, w tym w sprawach warunków emisji i kosztów korzystania ze środowiska, a także w kwestiach wodnoprawnych oraz gospodarowania odpadami. Reprezentuję Klientów w sprawach dotyczących oddziaływania na środowisko przed organami ochrony środowiska oraz organami inspekcji, a także sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Zajmuję się również obsługą prawną procesu inwestycyjnego, w szczególności administracyjnoprawnych aspektów jego prowadzenia oraz umów o roboty budowlane. Doradzam deweloperom, przedsiębiorcom budowlanym, a także indywidualnym inwestorom. 

Moją specjalizację uzupełnia doradztwo prawne przedsiębiorcom z zakresu prawa pracy oraz w sprawach korporacyjnych, w tym w sprawach kształtowania ustroju i organizacji wewnętrznej spółek.

W pracy z Klientami najważniejsze jest dla mnie zrozumienie ich potrzeb i gotowość niezwłocznego rozwiązywania ich problemów.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Jestem absolwentem prawa oraz politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłem również studia podyplomowe na kierunku „Rachunkowość i podatki dla zawodów prawniczych” prowadzone przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.