Nieruchomości
Świadectwa charakterystyki energetycznej

28 kwietnia 2023 roku wejdą w życie znowelizowane przepisy dotyczące zasad sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku. Obowiązek sporządzania świadectwa obciąża właścicieli i zarządców nieruchomości, także w związku z zawieraniem umów najmu.W odpowiedzi na pytania, które trafiają do kancelarii Legal Hub Wojnarowska Ścigała Irlik sp. j. związane z powyższymi zmianami przygotowaliśmy niniejszy dokument, w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się wątpliwości.  Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią (wystarczy kliknąć w link, aby przejść do dokumentu), w szczególności właścicieli i zarządców nieruchomości, które są zbywane lub wynajmowane.

W celu uzyskania zapoznania się z dokumentem wystarczy kliknąc poniżej w obrazek. Istnieje też możliwość jego pobrania pod tym linkiem.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.